DIAMENTOWY KONSJERŻ


Po pierwsze: fachowe doradztwo.

Świat pędzi dzisiaj naprzód w nieubłaganym tempie. Wiemy, jak cenny jest twój czas i rozumiemy, że epoka akwizytorów z końcówki minionego wieku oraz pokrytych patyną subiektów, rodem z lalki Bolesława Prusa odeszła już do lamusa. Dziś w nieustannym pędzie, liczą się konkrety. Dlatego przy zakupie każdego diamentu, gwarantujemy poradę i wsparcie w postaci wiedzy oraz doświadczenia fachowca z prawdziwego zdarzenia - rzeczoznawcy, eksperta z ponad trzydziestoletnim stażem, a także człowieka z pasją, bezgranicznie zakochanego w szlachetnych kamieniach.
Wszystko po to aby Twój diament, był dla Ciebie nie tylko czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, ale także spełnił pokładane w nim nadzieje.


Po drugie: Redystrybucja
Kupiłeś od nas diament i chcesz go sprzedać? Zasada jest prosta - dostarcz kamień do biura, a my wykonamy przelew. Na fakturze masz zawsze informacje czy kamień nadaje się do redystrybucji czy też nie. Jeśli tak, wiesz już co robić.Gwarantujemy redystrybucję, gdyż jesteśmy pewni jakości swojego towaru i wiedzy naszych ekspertów. Jeśli zaś kamień nie nadaje się do redystrybucji, to wiesz o tym jeszcze przed zakupem diamentu, zanim wykonasz przelew. Oznacza to, że pomimo naszych porad i ostrzeżeń z jakiś względów zdecydowałeś się na zakup diamentu, który ma nikłe szanse znaleźć szybko nowy dom. I nawet wtedy spróbujemy Ci pomóc, wykorzystując nasza sieć sprzedaży. W końcu diament zawsze ma swoją wartość, podobnie jak nasze słowo.


Po trzecie: Zawsze możesz zapytać
A twoje pytanie trafi bezpośrednio do fachowca z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Eksperta w dziedzienie diamentów surowych, jak i szlifowanych. Eskperta w dziedzinie bursztynu, pereł i innych kamieni szlachetnych. Gemmologa i eksperta w dziedzinie wyrobów jubilerskich. Pasjonata i mistrza, który wyszkolił wielu rzeczoznawców. Pomożemy Ci jak umiemy. Bez opłat, bez utrudnień, po prostu. Po ludzku.


Zapraszamy do kontaktu!

Tomasz Urbaniak
tel. +48 501 479 697
E-mail: T.Urbaniak@gemso.pl


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]